Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MOUNTAIN TEE M
MOUNTAIN TEE M
MOUNTAIN TEE M
MOUNTAIN TEE M
MOUNTAIN TEE M
MOUNTAIN TEE M
MOUNTAIN TEE M
MOUNTAIN TEE M
MOUNTAIN TEE M
MOUNTAIN TEE M
Машка маица
Код на производ:
(GN6852)
adidas

MOUNTAIN TEE M

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas MOUNTAIN SHORTSLEEVE GRAPHIC TEE MEN е привлечно парче што ќе го надополни вашиот урбан стил. Подетално

adidas MOUNTAIN SHORTSLEEVE GRAPHIC TEE MEN е привлечно парче што ќе го надополни вашиот урбан стил.

Графиката со планински пејзаж инспирира живот полн со авантури, чист ум и весел дух. Едноставниот крој, квалитетниот материјал и привлечната графика ја прават оваа маица неопходна за љубителите на брендот adidas.

Спецификации:

 • Модел: Стандарден крој

 • Кратки ракави

 • Графика

 • Материјал: 100% памук

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GN6852

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas MOUNTAIN SHORTSLEEVE GRAPHIC TEE MEN е привлечно парче што ќе го надополни вашиот урбан стил.

Графиката со планински пејзаж инспирира живот полн со авантури, чист ум и весел дух. Едноставниот крој, квалитетниот материјал и привлечната графика ја прават оваа маица неопходна за љубителите на брендот adidas.

Спецификации:

 • Модел: Стандарден крој

 • Кратки ракави

 • Графика

 • Материјал: 100% памук

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GN6852

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""