Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ZNE PANT
ZNE PANT
ZNE PANT
ZNE PANT
ZNE PANT
ZNE PANT
ZNE PANT
ZNE PANT
ZNE PANT
ZNE PANT
ZNE PANT
ZNE PANT
Машки долен дел тренерки за тренинг
Код на производ:
(GN6836)
adidas

ZNE PANT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот.Овие попусти не може да се комбинираат со попусти од други промоции. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
4.888 ДЕН
Моментална Цена
4.888 ДЕН
Моментална Цена
4.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Z.N.E. PANTS е машки долен дел тренерки кој е совршен за тренинг во сала. Направен е од материјал што е екстремно растеглив, така што нема да го оспори вашето движење. Подетално

adidas Z.N.E. PANTS е машки долен дел тренерки кој е совршен за тренинг во сала.

Направен е од материјал што е екстремно растеглив, така што нема да го оспори вашето движење.

Во исто време, овој долен дел тренерки е исклучително топол и удобен, така што добивате и удобност и топлина.

Вашите ситници, како што се телефонот, картичката или клучевите, можете да ги ставите во страничните џебови.

Во adidas Z.N.E. PANTS ќе го достигнете вашиот максимум во теретана.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Странични џебови

 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер

 • Боја: сина

 • Шифра на артикл: GN6836

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Z.N.E. PANTS е машки долен дел тренерки кој е совршен за тренинг во сала.

Направен е од материјал што е екстремно растеглив, така што нема да го оспори вашето движење.

Во исто време, овој долен дел тренерки е исклучително топол и удобен, така што добивате и удобност и топлина.

Вашите ситници, како што се телефонот, картичката или клучевите, можете да ги ставите во страничните џебови.

Во adidas Z.N.E. PANTS ќе го достигнете вашиот максимум во теретана.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Странични џебови

 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер

 • Боја: сина

 • Шифра на артикл: GN6836

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош