Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BKN M NK TEE ES PRTC GPX SS
BKN M NK TEE ES PRTC GPX SS
BKN M NK TEE ES PRTC GPX SS
BKN M NK TEE ES PRTC GPX SS
BKN M NK TEE ES PRTC GPX SS
BKN M NK TEE ES PRTC GPX SS
BKN M NK TEE ES PRTC GPX SS
BKN M NK TEE ES PRTC GPX SS
Машка маица за тренинг
Код на производ:
(CK8181-010)
NIKE

BKN M NK TEE ES PRTC GPX SS

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Маицата Brooklyn Nets Training Nike Dri-FIT NBA го изразува вашиот спортски дух. Направена од мека, лесна ткаенина со технологијата Dri-Fit, ја задржува потта за суво и пријатно чувство. Подетално

Маицата Brooklyn Nets Training Nike Dri-FIT NBA го изразува вашиот спортски дух.

Направена од мека, лесна ткаенина со технологијата Dri-Fit, ја задржува потта за суво и пријатно чувство.

Таа има стандарден крој за опуштена, лесна удобност.

Спецификации:

 • Состав: Полиестер

 • Дозволено е перење во машина

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CK8181-010

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Маицата Brooklyn Nets Training Nike Dri-FIT NBA го изразува вашиот спортски дух.

Направена од мека, лесна ткаенина со технологијата Dri-Fit, ја задржува потта за суво и пријатно чувство.

Таа има стандарден крој за опуштена, лесна удобност.

Спецификации:

 • Состав: Полиестер

 • Дозволено е перење во машина

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CK8181-010

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош