Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW ICN CLSH TOP SS MESH
W NSW ICN CLSH TOP SS MESH
W NSW ICN CLSH TOP SS MESH
W NSW ICN CLSH TOP SS MESH
W NSW ICN CLSH TOP SS MESH
W NSW ICN CLSH TOP SS MESH
W NSW ICN CLSH TOP SS MESH
W NSW ICN CLSH TOP SS MESH
W NSW ICN CLSH TOP SS MESH
W NSW ICN CLSH TOP SS MESH
Женска маица за тренинг
Код на производ:
(CZ8176-615)
NIKE

W NSW ICN CLSH TOP SS MESH

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike W NSW ICN CLSH TOP SS MESH е женска маица за тренинг со впечатлив изглед. Има атрактивен спортски дизајн со должина на ракавот 3/4. Подетално

Nike W NSW ICN CLSH TOP SS MESH е женска маица за тренинг со впечатлив изглед.

Има атрактивен спортски дизајн со должина на ракавот 3/4.

Тесниот крој ја нагласува вашата фигура и ви овозможува да се движите слободно.

Материјалот ќе ви даде пријатно чувство додека вежбате напорно.

Мотивирајте се за поголема физичка активност со оваа женска маица.

Спецификации:

• Женска маица - тренинг

• Тесен крој

• 3/4 должина на ракавот

• Состав: 87% полиестер, 13% спандекс

• Боја: розова / бела

• Шифра на артикл: CZ8176-615

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike W NSW ICN CLSH TOP SS MESH е женска маица за тренинг со впечатлив изглед.

Има атрактивен спортски дизајн со должина на ракавот 3/4.

Тесниот крој ја нагласува вашата фигура и ви овозможува да се движите слободно.

Материјалот ќе ви даде пријатно чувство додека вежбате напорно.

Мотивирајте се за поголема физичка активност со оваа женска маица.

Спецификации:

• Женска маица - тренинг

• Тесен крој

• 3/4 должина на ракавот

• Состав: 87% полиестер, 13% спандекс

• Боја: розова / бела

• Шифра на артикл: CZ8176-615

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CW9612-512
Nike W NSW TEE WORLDWIDE 1 е женска маица идеална за секоја пригода. Лесно може да се к...
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица BV6175-010
Женската маица Nike Sportswear Essential T-shirt е направена од мек и удобен памук. Ова...
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица BV6169-666
Nike W NSW TEE WORLDWIDE 1 е женска маица идеална за секоја пригода. Лесно може да се к...
1.690 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""