Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G BOS HD
G BOS HD
G BOS HD
G BOS HD
G BOS HD
G BOS HD
G BOS HD
G BOS HD
G BOS HD
G BOS HD
Детски дуксер со капуљача за девојчиња
Код на производ:
(GM6955)
adidas

G BOS HD

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Girls BOS Hoodie е детски дуксер дизајниран за девојчиња кои сакаат смело да го покажат својот спортски стил. Поширокиот крој нуди целосна слобода на движење, а францускиот фротир обезбедува меко чувство. Подетално

adidas Girls BOS Hoodie е детски дуксер дизајниран за девојчиња кои сакаат смело да го покажат својот спортски стил.

Поширокиот крој нуди целосна слобода на движење, а францускиот фротир обезбедува меко чувство.

Овој детски дуксер ви овозможува целодневна удобност.

Спецификации:

 • Состав: 70% памук, 30% рек. полиестер француски фротир

 • Поширок крој

 • Џеб кенгур

 • Боја: розова

 • Шифра на артикл: GM6955

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Girls BOS Hoodie е детски дуксер дизајниран за девојчиња кои сакаат смело да го покажат својот спортски стил.

Поширокиот крој нуди целосна слобода на движење, а францускиот фротир обезбедува меко чувство.

Овој детски дуксер ви овозможува целодневна удобност.

Спецификации:

 • Состав: 70% памук, 30% рек. полиестер француски фротир

 • Поширок крој

 • Џеб кенгур

 • Боја: розова

 • Шифра на артикл: GM6955

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GM6957
Овозможете му на вашето девојче да ужива во удобниот дуксер adidas G BOS HD. Класичнио...
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GD3771
adidas Z.N.E. Loose Full-Zip Hoodie е детски дуксер од Z.N.E. колекцијата. Флексибилнио...
4.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GE0951
adidas Doubleknit 3S Full Zip Hoodie е дуксер со капуљача за девојчиња кој е одличен и ...
2.162 ДЕН
Заштеда 30%
3.088 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""