Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B BOS HD
B BOS HD
B BOS HD
B BOS HD
B BOS HD
B BOS HD
B BOS HD
B BOS HD
B BOS HD
B BOS HD
Дуксер за тинејџери
Код на производ:
(GJ6632)
adidas

B BOS HD

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.091 ДЕН
Заштеда: 697 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 15-16g
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas LOGO HOODIE е дуксер за тинејџери за тренинг. Овој дуксер е одличен избор за секаков тренинг - од трчање, тенис, до фудбал. Подетално

adidas LOGO HOODIE е дуксер за тинејџери за тренинг.

Овој дуксер е одличен избор за секаков тренинг - од трчање, тенис, до фудбал.

Овој дуксер направен е со комбинација на модерен дизајн и спортска функционалност.

Памучните производи на adidas создаваат удибно чувство.

Спецификации:

 • Дуксер за тинејџери

 • Доминантно лого на adidas

 • Стандарден крој

 • Прилагодлива капуљача

 • Кенгурски џеб

 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Боја: зелена / црна / бела

 • Шифра на артикл: GJ6632

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas LOGO HOODIE е дуксер за тинејџери за тренинг.

Овој дуксер е одличен избор за секаков тренинг - од трчање, тенис, до фудбал.

Овој дуксер направен е со комбинација на модерен дизајн и спортска функционалност.

Памучните производи на adidas создаваат удибно чувство.

Спецификации:

 • Дуксер за тинејџери

 • Доминантно лого на adidas

 • Стандарден крој

 • Прилагодлива капуљача

 • Кенгурски џеб

 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Боја: зелена / црна / бела

 • Шифра на артикл: GJ6632

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GJ6636
adidas LOGO HOODIE е дуксер за тинејџери за тренинг. Овој дуксер е одличен избор за сек...
2.091 ДЕН
Заштеда 25%
2.788 ДЕН
Помош