Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G ZNE PANT
G ZNE PANT
G ZNE PANT
G ZNE PANT
G ZNE PANT
G ZNE PANT
G ZNE PANT
G ZNE PANT
G ZNE PANT
G ZNE PANT
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(GD3770)
adidas

G ZNE PANT

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Z.N.E. Relaxed Pants е детски долен дел тренерки со удобен спортски крој. Дизајниран е да обезбеди супериорна удобност, што го прави идеален за носење после тренинг. Подетално

adidas Z.N.E. Relaxed Pants е детски долен дел тренерки со удобен спортски крој.

Дизајниран е да обезбеди супериорна удобност, што го прави идеален за носење после тренинг.

Направен е од лесна памучна мешавина во удобен широк крој.

Еластичната лента и страничните џебови се детали кои го истакнуваат спортскиот стил.

Спецификации:

• Стандарден крој

• Состав: 67% памук, 33% рек. полиестер

• Боја: Црна / Бела

• Шифра на артикл: GD3770

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Z.N.E. Relaxed Pants е детски долен дел тренерки со удобен спортски крој.

Дизајниран е да обезбеди супериорна удобност, што го прави идеален за носење после тренинг.

Направен е од лесна памучна мешавина во удобен широк крој.

Еластичната лента и страничните џебови се детали кои го истакнуваат спортскиот стил.

Спецификации:

• Стандарден крој

• Состав: 67% памук, 33% рек. полиестер

• Боја: Црна / Бела

• Шифра на артикл: GD3770

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.672 ДЕН
Заштеда 30%
2.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.392 ДЕН
Заштеда 30%
1.988 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""