Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DRY HBR SHORT 2.0
M NK DRY HBR SHORT 2.0
M NK DRY HBR SHORT 2.0
M NK DRY HBR SHORT 2.0
M NK DRY HBR SHORT 2.0
M NK DRY HBR SHORT 2.0
M NK DRY HBR SHORT 2.0
M NK DRY HBR SHORT 2.0
M NK DRY HBR SHORT 2.0
M NK DRY HBR SHORT 2.0
Машки спортски шорцеви - тренинг
Код на производ:
(BV9385-657)
NIKE

M NK DRY HBR SHORT 2.0

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M NK DF HBR SHORT 2.0 се машки шорцеви инспирирани од кошаркарските модели. Подеднакво се удобни и лесни за играње кошарка и за летна прошетка. Подетално

Nike M NK DF HBR SHORT 2.0 се машки шорцеви инспирирани од кошаркарските модели.

Подеднакво се удобни и лесни за играње кошарка и за летна прошетка.

Благодарение на технологијата Dri-FIT за брзо сушење на материјалот, ќе се чувствувате пријатно дури и по интензивен тренинг.

Поставете своја цел и почнете кон реализација на истата!

Спецификации:

 • Машки шорцеви

 • Џебови

 • Swoosh лого

 • Dri-FIT технологија

 • Еластична лента на струкот

 • Состав: 100% полиестер

 • Боја: црвена / бела

 • Шифра на артикл: BV9385-657

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M NK DF HBR SHORT 2.0 се машки шорцеви инспирирани од кошаркарските модели.

Подеднакво се удобни и лесни за играње кошарка и за летна прошетка.

Благодарение на технологијата Dri-FIT за брзо сушење на материјалот, ќе се чувствувате пријатно дури и по интензивен тренинг.

Поставете своја цел и почнете кон реализација на истата!

Спецификации:

 • Машки шорцеви

 • Џебови

 • Swoosh лого

 • Dri-FIT технологија

 • Еластична лента на струкот

 • Состав: 100% полиестер

 • Боја: црвена / бела

 • Шифра на артикл: BV9385-657

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош