Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LB DY MM TEE
LB DY MM TEE
LB DY MM TEE
LB DY MM TEE
LB DY MM TEE
LB DY MM TEE
LB DY MM TEE
LB DY MM TEE
LB DY MM TEE
LB DY MM TEE
Детска маица за момчиња
Код на производ:
(GM6931)
adidas

LB DY MM TEE

Претходна цена
1.388 ДЕН
Моментална Цена
1.388 ДЕН
Моментална Цена
1.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 1-2g
 • 98 2-3g
 • 104 3-4g
 • 110 4-5g
 • 112 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 *
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 *
 • 158 12-13g
 • 164 *
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas LB DY MM Tee е маица за момчиња која е инспирирана од безвременскиот херој на Дизни, Мики Маус, кој е сè уште е најсаканиот херој од цртаните филмови. Ликот на Мики Маус заедно со цртаните графики му даваат модерен изглед на овој ретро стил. Подетално

adidas LB DY MM Tee е маица за момчиња која е инспирирана од безвременскиот херој на Дизни, Мики Маус, кој е сè уште е најсаканиот херој од цртаните филмови.

Ликот на Мики Маус заедно со цртаните графики му даваат модерен изглед на овој ретро стил.

Меката памучна ткаенина и кројот го прават удобен за целодневно носење.

Карактеристичните adidas линии на ракавите ја надополнуваат оваа маица со спортски изглед.

Спецификации:

 • Дизајн на Дизни Мики Маус

 • Кратки ракави

 • Карактеристични adidas линии на ракавите

 • Материјал: 100% памук

 • Боја: бела / црна / црвена

 • Шифра на артикл: GM6931

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas LB DY MM Tee е маица за момчиња која е инспирирана од безвременскиот херој на Дизни, Мики Маус, кој е сè уште е најсаканиот херој од цртаните филмови.

Ликот на Мики Маус заедно со цртаните графики му даваат модерен изглед на овој ретро стил.

Меката памучна ткаенина и кројот го прават удобен за целодневно носење.

Карактеристичните adidas линии на ракавите ја надополнуваат оваа маица со спортски изглед.

Спецификации:

 • Дизајн на Дизни Мики Маус

 • Кратки ракави

 • Карактеристични adidas линии на ракавите

 • Материјал: 100% памук

 • Боја: бела / црна / црвена

 • Шифра на артикл: GM6931

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GG3593
adidas LB COTTON TEE е унисекс маица за деца, идеална за идните голмани. Оваа маица е д...
891 ДЕН
Заштеда 25%
1.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GD3719
972 ДЕН
Заштеда 30%
1.388 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""