Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NSW RTLP WINDRUNNER
B NSW RTLP WINDRUNNER
B NSW RTLP WINDRUNNER
B NSW RTLP WINDRUNNER
B NSW RTLP WINDRUNNER
B NSW RTLP WINDRUNNER
B NSW RTLP WINDRUNNER
B NSW RTLP WINDRUNNER
B NSW RTLP WINDRUNNER
B NSW RTLP WINDRUNNER
Детска јакна
Код на производ:
(DA0758-702)
NIKE

B NSW RTLP WINDRUNNER

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот.Овие попусти не може да се комбинираат со попусти од други промоции. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детската јакна Nike B NSW RTLP WINDRUNNER е популарна од 70-тите години на минатиот век со својот препознатлив крој. Графиката и флуоресцентното лого даваат модерен изглед на овој класичен модел. Подетално

Детската јакна Nike B NSW RTLP WINDRUNNER е популарна од 70-тите години на минатиот век со својот препознатлив крој.
Графиката и флуоресцентното лого даваат модерен изглед на овој класичен модел.
Мрежестата постава и задниот џеб овозможуваат поголема удобност и практичност.
Џебовите со FlyEase технологија служат за да ги чувате вашите лични предмети.
Капуљачата ќе ве заштити при лоши временски услови, така што ниту еден ден не би бил пропуштена можност за авантура.
Спецификации:
• Поширок крој за поголема удобност
• Еластични делови на ракавите и половината
• Џебови со FlyEase технологија
• Флуоресцентно лого
• Прилагодлива капуљача
• Лесен и издржлив материјал
• Материјал: 100% полиестер
• Боја: црна 
• Шифра на артикл: DA0758-702

 

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детската јакна Nike B NSW RTLP WINDRUNNER е популарна од 70-тите години на минатиот век со својот препознатлив крој.
Графиката и флуоресцентното лого даваат модерен изглед на овој класичен модел.
Мрежестата постава и задниот џеб овозможуваат поголема удобност и практичност.
Џебовите со FlyEase технологија служат за да ги чувате вашите лични предмети.
Капуљачата ќе ве заштити при лоши временски услови, така што ниту еден ден не би бил пропуштена можност за авантура.
Спецификации:
• Поширок крој за поголема удобност
• Еластични делови на ракавите и половината
• Џебови со FlyEase технологија
• Флуоресцентно лого
• Прилагодлива капуљача
• Лесен и издржлив материјал
• Материјал: 100% полиестер
• Боја: црна 
• Шифра на артикл: DA0758-702

 

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош