Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B BOS TEE
B BOS TEE
B BOS TEE
B BOS TEE
B BOS TEE
B BOS TEE
B BOS TEE
B BOS TEE
B BOS TEE
B BOS TEE
Детска маица со кратки ракави за момчиња
Код на производ:
(GJ6640)
adidas

B BOS TEE

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална Цена
1.188 ДЕН
Моментална Цена
1.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 15-16g
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Boys Badge of Sport T-shirt е детска маица со кратки ракави наменета за момчиња кои сакаат спортски стил на облекување. Погодна е за релаксација или спортски активности. Подетално

adidas Boys Badge of Sport T-shirt е детска маица со кратки ракави наменета за момчиња кои сакаат спортски стил на облекување.

Погодна е за релаксација или спортски активности.

Маицата е изработена во секојдневен, стандарден крој што обезбедува непречено движење.

Таа е лесна, удобна и изработен од квалитетен памук, кој е мек при допир со кожата.

Автентичниот стил на adidas ги привлекува сите генерации.

Спецификации:

 • Состав: 100% памук

 • Стандарден крој

 • Боја: бела, црна

 • Шифра на артикл: GJ6640

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Boys Badge of Sport T-shirt е детска маица со кратки ракави наменета за момчиња кои сакаат спортски стил на облекување.

Погодна е за релаксација или спортски активности.

Маицата е изработена во секојдневен, стандарден крој што обезбедува непречено движење.

Таа е лесна, удобна и изработен од квалитетен памук, кој е мек при допир со кожата.

Автентичниот стил на adidas ги привлекува сите генерации.

Спецификации:

 • Состав: 100% памук

 • Стандарден крој

 • Боја: бела, црна

 • Шифра на артикл: GJ6640

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GN3980
adidas ESSENTIALS COLORBLOCK TEE е машка маица што ќе ви служи во денови исполнети со а...
1.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GE0688
adidas YB MH BOS T е детска маица за момчиња за секој ден, дизајнирана во класичен спор...
816 ДЕН
Заштеда 25%
1.088 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""