Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W FAV Q1 LEG
W FAV Q1 LEG
W FAV Q1 LEG
W FAV Q1 LEG
W FAV Q1 LEG
W FAV Q1 LEG
W FAV Q1 LEG
W FAV Q1 LEG
W FAV Q1 LEG
W FAV Q1 LEG
Хеланки
Код на производ:
(GM5535)
adidas

W FAV Q1 LEG

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Овие женски хеланки можете да ги носите кога сакате да се релаксирате, но, исто така, се совршени и за тренинг. Растегливиот материјал дава целодневна удобност и непречена слобода на движењето. Подетално

Овие женски хеланки можете да ги носите кога сакате да се релаксирате, но, исто така, се совршени и за тренинг.

Растегливиот материјал дава целодневна удобност и непречена слобода на движењето.

Еластичната лента на струкот спречува непотребни движења на материјалот.

Ќе ви биде пријатно во овие хеланки со препознатлив adidas изглед.

Спецификации:

 • Состав: 93% памук, 7% еластин
 • Перење во машина
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: GM5535
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Овие женски хеланки можете да ги носите кога сакате да се релаксирате, но, исто така, се совршени и за тренинг.

Растегливиот материјал дава целодневна удобност и непречена слобода на движењето.

Еластичната лента на струкот спречува непотребни движења на материјалот.

Ќе ви биде пријатно во овие хеланки со препознатлив adidas изглед.

Спецификации:

 • Состав: 93% памук, 7% еластин
 • Перење во машина
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: GM5535
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош