Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W CB CRO HD
W CB CRO HD
W CB CRO HD
W CB CRO HD
W CB CRO HD
W CB CRO HD
W CB CRO HD
W CB CRO HD
W CB CRO HD
W CB CRO HD
Женски дуксер – lifestyle
Код на производ:
(GU0411)
adidas

W CB CRO HD

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS LOGO COLORBLOCK CROPPED HOODIE е женски дуксер од колекцијата Essentials. Подготвени сте за ново освежување? Култниот модел на adidas доби нов изглед. Подетално

adidas ESSENTIALS LOGO COLORBLOCK CROPPED HOODIE е женски дуксер од колекцијата Essentials.

Подготвени сте за ново освежување? Култниот модел на adidas доби нов изглед.

Добро познатото лого на adidas го има на предната страна, што го прави овој дуксер автентичен и препознатлив.

Овој женски дуксер е направен од материјал со висок процент на памук, што го прави пријатен при целодневно носење.

Спецификации:

 • Женски дуксе - lifestyle

 • Логото на adidas

 • Прилагодлива капуљача

 • Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

 • Боја: темносина

 • Шифра на артикл: GU0411

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ESSENTIALS LOGO COLORBLOCK CROPPED HOODIE е женски дуксер од колекцијата Essentials.

Подготвени сте за ново освежување? Култниот модел на adidas доби нов изглед.

Добро познатото лого на adidas го има на предната страна, што го прави овој дуксер автентичен и препознатлив.

Овој женски дуксер е направен од материјал со висок процент на памук, што го прави пријатен при целодневно носење.

Спецификации:

 • Женски дуксе - lifestyle

 • Логото на adidas

 • Прилагодлива капуљача

 • Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

 • Боја: темносина

 • Шифра на артикл: GU0411

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GP3500
adidas Z.N.E. Hoodie е женски горен дел тренерка со препознатлив adidas изглед. Овој д...
6.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GJ5419
Womens Branded Icons 3S Full-Zip Hoodie е женски дуксер со капуљача со класичен спортск...
3.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GU0410
adidas ESSENTIALS LOGO COLORBLOCK CROPPED HOODIE е женски дуксер од колекцијата Essenti...
3.388 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""