Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W CAMO HD
W CAMO HD
W CAMO HD
W CAMO HD
W CAMO HD
W CAMO HD
W CAMO HD
W CAMO HD
Женски дуксер
Код на производ:
(GL7555)
adidas

W CAMO HD

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Adidas ESSENTIALS CAMOUFLAGE LOGO HOODIE женскиот lifestyle дуксер со капуљача е вистинскиот избор за секоја пригода. Овој дуксер можете да го комбинирате со која било облека од вашата гардероба, без да погрешите. Подетално

Adidas ESSENTIALS CAMOUFLAGE LOGO HOODIE женскиот lifestyle дуксер со капуљача е вистинскиот избор за секоја пригода. Овој дуксер можете да го комбинирате со која било облека од вашата гардероба, без да погрешите.

Може да го носите на утринска прошетка или во свежите летни денови. Дуксерот е направен од рециклиран материјал.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Големо лого на Badge of Sport на градите

 • Состав на материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

 • Боја: розова

 • Шифра на артикл: GL7555

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Adidas ESSENTIALS CAMOUFLAGE LOGO HOODIE женскиот lifestyle дуксер со капуљача е вистинскиот избор за секоја пригода. Овој дуксер можете да го комбинирате со која било облека од вашата гардероба, без да погрешите.

Може да го носите на утринска прошетка или во свежите летни денови. Дуксерот е направен од рециклиран материјал.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Големо лого на Badge of Sport на градите

 • Состав на материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

 • Боја: розова

 • Шифра на артикл: GL7555

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GL9522
adidas SPORTSWEAR PRIMEBLUE JACKET е женска јакна која штити од студ и внесува удобност...
3.910 ДЕН
Заштеда 20%
4.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GL9531
adidas SPORTSWEAR PRIMEBLUE JACKET е женска јакна која штити од студ и внесува удобност...
3.990 ДЕН
Заштеда 20%
4.988 ДЕН
Помош