Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
Женски тренерки – lifestyle
Код на производ:
(GM5581)
adidas

W 3S TR TS

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS TRACKSUIT се женски тренерки за секојдневно носење. Изработени се од висококвалитетен рециклиран мек полиестер. Подетално

adidas ESSENTIALS TRACKSUIT се женски тренерки за секојдневно носење.

Изработени се од висококвалитетен рециклиран мек полиестер.

Двата дела на тренерката имаат странични џебови, мало лого на adidas од левата страна и трите препознатливи линии кои се автентични на брендот.

Еластичната лента на струкот ви овозможува да го задржите чувството на удобност додека сте во движење.

Ако удобноста и класичниот спортски стил се ваш приоритет во облеката, овие женски тренерки adidas се вистинскиот избор за вас.

 

Спецификации:

• Женски тренерки - lifestyle

• Дуксер со патент

• Странични џебови

• Состав: 100% рециклиран полиестер - Primegreen

• Боја: црвена

• Шифра на артикл: GM5581

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ESSENTIALS TRACKSUIT се женски тренерки за секојдневно носење.

Изработени се од висококвалитетен рециклиран мек полиестер.

Двата дела на тренерката имаат странични џебови, мало лого на adidas од левата страна и трите препознатливи линии кои се автентични на брендот.

Еластичната лента на струкот ви овозможува да го задржите чувството на удобност додека сте во движење.

Ако удобноста и класичниот спортски стил се ваш приоритет во облеката, овие женски тренерки adidas се вистинскиот избор за вас.

 

Спецификации:

• Женски тренерки - lifestyle

• Дуксер со патент

• Странични џебови

• Состав: 100% рециклиран полиестер - Primegreen

• Боја: црвена

• Шифра на артикл: GM5581

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ако сакате класичен спортски изглед, нема поедноставно решение од женските тренерки adi...
3.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIALS TRACKSUIT се женски тренерки со едноставен дизајн што можете да ги но...
3.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женските тренерки adidas Tracksuit Teamsports ви го пружаат потребниот комфор по динами...
4.588 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""