Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B CB FZ HD
B CB FZ HD
B CB FZ HD
B CB FZ HD
B CB FZ HD
B CB FZ HD
B CB FZ HD
B CB FZ HD
Lifestyle унисекс дуксер
Код на производ:
(GN3986)
adidas

B CB FZ HD

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 15-16g
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Adidas UNISEX COLORBLOCK FULL-ZIP Hoodie е унисекс дуксер со капуљача. Исклучително е практичен бидејќи може да се комбинира со друга гардероба. Подетално

Adidas UNISEX COLORBLOCK FULL-ZIP Hoodie е унисекс дуксер со капуљача.

Исклучително е практичен бидејќи може да се комбинира со друга гардероба.

Материјалот од кој е направен е исклучително мек, така што ќе им биде многу удобен, а исто така е и многу топол, така што ќе ги заштити и од студ.

Пространата капуљача нуди дополнителна заштита од ветер и дожд.

Трите линии по целата должина на ракавите и големото лого на adidas на градите им даваат на сите до знаење дека сте дел од тимот на adidas.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 

 • Прицврстување со патент по целата должина

 • Капуљача

 • Еластични делови на ракавите и половината

 • Странични џебови

 • Големо лого на adidas на градите

 • Состав на материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

 • Боја: сина

 • Шифра на артикл: GN3986

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Adidas UNISEX COLORBLOCK FULL-ZIP Hoodie е унисекс дуксер со капуљача.

Исклучително е практичен бидејќи може да се комбинира со друга гардероба.

Материјалот од кој е направен е исклучително мек, така што ќе им биде многу удобен, а исто така е и многу топол, така што ќе ги заштити и од студ.

Пространата капуљача нуди дополнителна заштита од ветер и дожд.

Трите линии по целата должина на ракавите и големото лого на adidas на градите им даваат на сите до знаење дека сте дел од тимот на adidas.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 

 • Прицврстување со патент по целата должина

 • Капуљача

 • Еластични делови на ракавите и половината

 • Странични џебови

 • Големо лого на adidas на градите

 • Состав на материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

 • Боја: сина

 • Шифра на артикл: GN3986

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош