Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B CB T
B CB T
B CB T
B CB T
B CB T
B CB T
B CB T
B CB T
Машка lifestyle маица
Код на производ:
(GN3980)
adidas

B CB T

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш 30% попуст до 3-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
1.088 ДЕН
Моментална Цена
1.088 ДЕН
Цена со попуст
816 ДЕН
Заштеда: 272 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 15-16g
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS COLORBLOCK TEE е машка маица што ќе ви служи во денови исполнети со активности. Направена е од мек памук што ќе ви овозможи целосна удобност. Подетално

adidas ESSENTIALS COLORBLOCK TEE е машка маица што ќе ви служи во денови исполнети со активности.

Направена е од мек памук што ќе ви овозможи целосна удобност.

Ретро стилот ја прави посебна и им покажува на сите дека сте дел од тимот на adidas.

Материјалот од кој е изработена е екстремно растеглив, така што оваа маица ви овозможува целосна подвижност.

Започнете и искористете го денот максимално со машката маица ESSENTIALS COLORBLOCK TEE.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави

 • Големо Badge of Sports лого на градите

 • Состав на материјал: 100% памук

 • Боја: црвена, сина

 • Шифра на артикл: GN3980

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ESSENTIALS COLORBLOCK TEE е машка маица што ќе ви служи во денови исполнети со активности.

Направена е од мек памук што ќе ви овозможи целосна удобност.

Ретро стилот ја прави посебна и им покажува на сите дека сте дел од тимот на adidas.

Материјалот од кој е изработена е екстремно растеглив, така што оваа маица ви овозможува целосна подвижност.

Започнете и искористете го денот максимално со машката маица ESSENTIALS COLORBLOCK TEE.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави

 • Големо Badge of Sports лого на градите

 • Состав на материјал: 100% памук

 • Боја: црвена, сина

 • Шифра на артикл: GN3980

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош