Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M CUT 3S PT
M CUT 3S PT
M CUT 3S PT
M CUT 3S PT
M CUT 3S PT
M CUT 3S PT
M CUT 3S PT
M CUT 3S PT
M CUT 3S PT
M CUT 3S PT
M CUT 3S PT
M CUT 3S PT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(GK8967)
adidas

M CUT 3S PT

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS 3-STRIPES TAPERED CUFFED PANTS се долен дел машки тренерки со кој ќе го задржите вашиот атлетски стил за време на тренинг или одмор.  Подетално

adidas ESSENTIALS 3-STRIPES TAPERED CUFFED PANTS се долен дел машки тренерки со кој ќе го задржите вашиот атлетски стил за време на тренинг или одмор.

Трите линии, како заштитен знак на adidas, даваат автентичност на оваа тренерка.

Изработен е од француски фротир, памук и рециклиран полиестер, обезбедувајќи чувство на мекост и удобност.

Рециклиран полиестер се користи за да се зачуваат природните ресурси и да се заштити животната средина.

Спецификации:

 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Перење во машина
 • Стандарден крој
 • Предни џебови
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: GK8967
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ESSENTIALS 3-STRIPES TAPERED CUFFED PANTS се долен дел машки тренерки со кој ќе го задржите вашиот атлетски стил за време на тренинг или одмор.

Трите линии, како заштитен знак на adidas, даваат автентичност на оваа тренерка.

Изработен е од француски фротир, памук и рециклиран полиестер, обезбедувајќи чувство на мекост и удобност.

Рециклиран полиестер се користи за да се зачуваат природните ресурси и да се заштити животната средина.

Спецификации:

 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Перење во машина
 • Стандарден крој
 • Предни џебови
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: GK8967
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIALS PANTS е машка долна тренерка создадена за движење, но исто така и дов...
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIALS PANTS е машка долна тренерка создадена за движење, но исто така и дов...
2.788 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""