Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M CUT 3S FZ HD
Женски дуксер
Код на производ:
(GK9586)
adidas

M CUT 3S FZ HD

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ПОПУСТ НА НОВАТА КОЛЕКЦИЈА КОЈ НЕ СЕ ПРОПУШТА

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Adidas Essentials Fleece Cut 3S Full Zip е женски дуксер со капуљача, одлично парче за секојдневно носење. Може да го носите додека се загревате на тренинг или кога одмарате и се релаксирате.   Подетално

Adidas Essentials Fleece Cut 3S Full Zip е женски дуксер со капуљача, одлично парче за секојдневно носење.

Може да го носите додека се загревате на тренинг или кога одмарате и се релаксирате.

Направен е од мек материјал кој ќе ви пружи максимална удобност.

Капуљачата ве штити од дожд и ветер. Во џебовите од предната страна можете да ги загреете рацете или да ги чувате потребните ситници.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Капуљача
 • Џебови „кенгур“ на предната страна
 • Прицврстување со патент по целата должина
 • Состав на материјал: 70% памук, 30% полиестер
 • Шифра на артикл: GK9586
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Adidas Essentials Fleece Cut 3S Full Zip е женски дуксер со капуљача, одлично парче за секојдневно носење.

Може да го носите додека се загревате на тренинг или кога одмарате и се релаксирате.

Направен е од мек материјал кој ќе ви пружи максимална удобност.

Капуљачата ве штити од дожд и ветер. Во џебовите од предната страна можете да ги загреете рацете или да ги чувате потребните ситници.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Капуљача
 • Џебови „кенгур“ на предната страна
 • Прицврстување со патент по целата должина
 • Состав на материјал: 70% памук, 30% полиестер
 • Шифра на артикл: GK9586
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош