Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DRY TEE HBR
M NK DRY TEE HBR
M NK DRY TEE HBR
M NK DRY TEE HBR
M NK DRY TEE HBR
M NK DRY TEE HBR
M NK DRY TEE HBR
M NK DRY TEE HBR
M NK DRY TEE HBR
M NK DRY TEE HBR
Машка маица
Код на производ:
(CW0945-100)
NIKE

M NK DRY TEE HBR

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ПОПУСТ НА НОВАТА КОЛЕКЦИЈА КОЈ НЕ СЕ ПРОПУШТА

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.268 ДЕН
Заштеда: 422 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT RUN MEN’S RUNNING T-SHIRT е машка маица дизајнирана за трчање или која било друга форма на тренинг. Класичниот дизајн доаѓа во комбинација со технологијата Dri-FIT што спречува задржување на влагата на кожата, со цел да останете суви и фокусирани на спортувањето. Подетално

Nike Dri-FIT RUN MEN’S RUNNING T-SHIRT е машка маица дизајнирана за трчање или која било друга форма на тренинг.

Класичниот дизајн доаѓа во комбинација со технологијата Dri-FIT што спречува задржување на влагата на кожата, со цел да останете суви и фокусирани на спортувањето.

Знакот swoosh го има на предната страна на маицата со натпис Running.

 

Спецификации:

 

· Машка маица

· Стандарден крој

· Кратки ракави

· Технологија Dri-FIT

· Состав: 57% памук, 43% полиестер

· Боја: бела

· Шифра на артикл: CW0945-100

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Dri-FIT RUN MEN’S RUNNING T-SHIRT е машка маица дизајнирана за трчање или која било друга форма на тренинг.

Класичниот дизајн доаѓа во комбинација со технологијата Dri-FIT што спречува задржување на влагата на кожата, со цел да останете суви и фокусирани на спортувањето.

Знакот swoosh го има на предната страна на маицата со натпис Running.

 

Спецификации:

 

· Машка маица

· Стандарден крој

· Кратки ракави

· Технологија Dri-FIT

· Состав: 57% памук, 43% полиестер

· Боја: бела

· Шифра на артикл: CW0945-100

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица CZ9802-689
Машката маица за трчање со кратки ракави Nike Dri-FIT ќе ви ја даде потребната удобност...
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица CW0945-394
Nike Dri-FIT RUN MEN’S RUNNING T-SHIRT е машка маица дизајнирана за трчање или ко...
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица CW0945-063
Nike Dri-FIT RUN MEN’S RUNNING T-SHIRT е машка маица дизајнирана за трчање или ко...
1.690 ДЕН
Помош