Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKB RTL P PANT FRENCH TERRY
NKB RTL P PANT FRENCH TERRY
NKB RTL P PANT FRENCH TERRY
NKB RTL P PANT FRENCH TERRY
NKB RTL P PANT FRENCH TERRY
NKB RTL P PANT FRENCH TERRY
NKB RTL P PANT FRENCH TERRY
NKB RTL P PANT FRENCH TERRY
Детски долен дел тренерки - за момчиња
Код на производ:
(86H485-023)
NIKE

NKB RTL P PANT FRENCH TERRY

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 XXS
 • 4 XS
 • 5 S
 • 6 M
 • 7 L
 • 8 XL
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike NKB RTL P PANT FRENCH TERRY е детски долен дел тренерки за момчиња, идеален за одмор и релаксација. Направен е од француски фротир со голем процент на памук, затоа материјалот е мек и пријатен на допир со детската кожа. Подетално

Nike NKB RTL P PANT FRENCH TERRY е детски долен дел тренерки за момчиња, идеален за одмор и релаксација.

Направен е од француски фротир со голем процент на памук, затоа материјалот е мек и пријатен на допир со детската кожа.

Класичниот крој со еластичен, прилагодлив ремен, обезбедува удобност и слобода на движење.

Еластичните делови на ногавиците спречуваат непотребни движења на материјалот.

Овој долен дел тренерки ќе му обезбеди на вашето дете максимален комфор и уживање во слободното време.

Спецификации:

 • Детски долен дел тренерки за момчиња

 • Еластична лента на струкот

 • Странични џебови

 • Флуоресцентно лого на Nike

 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: 86H485-023

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike NKB RTL P PANT FRENCH TERRY е детски долен дел тренерки за момчиња, идеален за одмор и релаксација.

Направен е од француски фротир со голем процент на памук, затоа материјалот е мек и пријатен на допир со детската кожа.

Класичниот крој со еластичен, прилагодлив ремен, обезбедува удобност и слобода на движење.

Еластичните делови на ногавиците спречуваат непотребни движења на материјалот.

Овој долен дел тренерки ќе му обезбеди на вашето дете максимален комфор и уживање во слободното време.

Спецификации:

 • Детски долен дел тренерки за момчиња

 • Еластична лента на струкот

 • Странични џебови

 • Флуоресцентно лого на Nike

 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: 86H485-023

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.463 ДЕН
Заштеда 30%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.118 ДЕН
Заштеда 25%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Долниот дел тренерки за момчиња Nike NKB NSW JDI FLY JOGGER е удобно, меко и совршено п...
1.254 ДЕН
Заштеда 40%
2.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""