Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G NSW TEE CROP SWOOSHES
G NSW TEE CROP SWOOSHES
G NSW TEE CROP SWOOSHES
G NSW TEE CROP SWOOSHES
G NSW TEE CROP SWOOSHES
G NSW TEE CROP SWOOSHES
G NSW TEE CROP SWOOSHES
G NSW TEE CROP SWOOSHES
Детска маица за девојчиња
Код на производ:
(DC7348-010)
NIKE

G NSW TEE CROP SWOOSHES

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
1.590 ДЕН
Моментална Цена
1.590 ДЕН
Цена со попуст
1.272 ДЕН
Заштеда: 318 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike G NSW TEE CROP SWOOSHES е детска маица за девојчиња кои се осмелуваат да го покажат својот спортски стил. Удобна е, со привлечен дизајн и може да се носи во различни прилики. Подетално

Nike G NSW TEE CROP SWOOSHES е детска маица за девојчиња кои се осмелуваат да го покажат својот спортски стил.

Удобна е, со привлечен дизајн и може да се носи во различни прилики.

Маицата е со стандарден крој со должина до колковите, така што девојчињата лесно ќе ја комбинираат со секоја облека.

Памукот дава меко и лесно чувство на кожата за време на сите активности.

Спецификации:

• Модел: Standard fit

• Кратки ракави

• Материјал: 100% памук

• Боја: црна

• Шифра на артикл: DC7348-010

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike G NSW TEE CROP SWOOSHES е детска маица за девојчиња кои се осмелуваат да го покажат својот спортски стил.

Удобна е, со привлечен дизајн и може да се носи во различни прилики.

Маицата е со стандарден крој со должина до колковите, така што девојчињата лесно ќе ја комбинираат со секоја облека.

Памукот дава меко и лесно чувство на кожата за време на сите активности.

Спецификации:

• Модел: Standard fit

• Кратки ракави

• Материјал: 100% памук

• Боја: црна

• Шифра на артикл: DC7348-010

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DH5909-100
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DC7158-657
1.272 ДЕН
Заштеда 20%
1.590 ДЕН
Помош