Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M CAMO HD
M CAMO HD
M CAMO HD
M CAMO HD
M CAMO HD
M CAMO HD
M CAMO HD
M CAMO HD
M CAMO HD
M CAMO HD
M CAMO HD
M CAMO HD
Машки дуксер
Код на производ:
(GL0020)
adidas

M CAMO HD

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ПОПУСТ НА НОВАТА КОЛЕКЦИЈА КОЈ НЕ СЕ ПРОПУШТА

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Збогатете ја вашата колекција со дуксерот adidas ESSENTIALS CAMO HOODIE. Еластичните делови на ракавите и околу половината во комбинација со опуштен крој, му дава на овој дуксер препознатлив стил. Подетално

Збогатете ја вашата колекција со дуксерот adidas ESSENTIALS CAMO HOODIE.

Еластичните делови на ракавите и околу половината во комбинација со опуштен крој, му дава на овој дуксер препознатлив стил.

Францускиот фротир од кој е направен машкиот дуксер adidas ESSENTIALS CAMO HOODIE  нуди мекост и удобност што е исклучително пријатна за вашата кожа.

Спецификации:

 • Модел: редовен крој
 • Големо adidas лого
 • Голем преден џеб
 • Материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза француски фротир
 • Боја: Сива
 • Шифра на артикл: GL0020
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Збогатете ја вашата колекција со дуксерот adidas ESSENTIALS CAMO HOODIE.

Еластичните делови на ракавите и околу половината во комбинација со опуштен крој, му дава на овој дуксер препознатлив стил.

Францускиот фротир од кој е направен машкиот дуксер adidas ESSENTIALS CAMO HOODIE  нуди мекост и удобност што е исклучително пријатна за вашата кожа.

Спецификации:

 • Модел: редовен крој
 • Големо adidas лого
 • Голем преден џеб
 • Материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза француски фротир
 • Боја: Сива
 • Шифра на артикл: GL0020
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош