Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KM Y NK DRY TOP SS
KM Y NK DRY TOP SS
KM Y NK DRY TOP SS
KM Y NK DRY TOP SS
KM Y NK DRY TOP SS
KM Y NK DRY TOP SS
KM Y NK DRY TOP SS
KM Y NK DRY TOP SS
KM Y NK DRY TOP SS
KM Y NK DRY TOP SS
Детскa маица за фудбал
Код на производ:
(CV1504-010)
NIKE

KM Y NK DRY TOP SS

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike KM Y NK DRY TOP SS е маица за фудбал, за момчиња, инспирирана од фантастичната игра на парискиот фудбалер Kylian Mbappé. Подетално

Nike KM Y NK DRY TOP SS е маица за фудбал, за момчиња, инспирирана од фантастичната игра на парискиот фудбалер Kylian Mbappé.

Направенa е од ткаенина која лесно ја суши потта од кожата и ве оддржува суви во текот на сите активности, без разлика дали се загревате за тренинг или го користите слободното време со пријателите.

Атрактивниот дизајн инспириран од фудбалот дава енергија и мотивација за сите авантури пред вас.

Дефинитивно ова е маица која ќе ви даде шанса да ги покажете вашите најдобри фудбалски вештини.

Спецификации:

• Модел: Стандарден крој

• Кратки ракави

• Dri-FIT технологија

• Материјал: 100% полиестер

• Боја: црна / виолетова

• Шифра на артикл: CV1504-010

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike KM Y NK DRY TOP SS е маица за фудбал, за момчиња, инспирирана од фантастичната игра на парискиот фудбалер Kylian Mbappé.

Направенa е од ткаенина која лесно ја суши потта од кожата и ве оддржува суви во текот на сите активности, без разлика дали се загревате за тренинг или го користите слободното време со пријателите.

Атрактивниот дизајн инспириран од фудбалот дава енергија и мотивација за сите авантури пред вас.

Дефинитивно ова е маица која ќе ви даде шанса да ги покажете вашите најдобри фудбалски вештини.

Спецификации:

• Модел: Стандарден крој

• Кратки ракави

• Dri-FIT технологија

• Материјал: 100% полиестер

• Боја: црна / виолетова

• Шифра на артикл: CV1504-010

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош