Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK DRY CRP LACING TOP LUX
W NK DRY CRP LACING TOP LUX
W NK DRY CRP LACING TOP LUX
W NK DRY CRP LACING TOP LUX
W NK DRY CRP LACING TOP LUX
W NK DRY CRP LACING TOP LUX
W NK DRY CRP LACING TOP LUX
W NK DRY CRP LACING TOP LUX
Женска маица за тренинг
Код на производ:
(DA0362-531)
NIKE

W NK DRY CRP LACING TOP LUX

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската маица за тренинг Nike Dri-FIT Cropped Training Tank е елегантна и одлична за најтешките предизвици во салата. Мекиот материјал од кој е направена е пријатен на вашата кожа додека тренирате. Подетално

Женската маица за тренинг Nike Dri-FIT Cropped Training Tank е елегантна и одлична за најтешките предизвици во салата.

Мекиот материјал од кој е направена е пријатен на вашата кожа додека тренирате.

Материјалот е исто така екстремно растеглив, така што ќе имате голема слобода на движење.

Краткиот крој ќе ви даде елегантен и женствен изглед.

Dri-FIT технологијата ја апсорбира потта од вашето тело и брзо ја суши, што значи дека ќе останете суви и фокусирани на тренингот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Swoosh лого на задната страна

• Dri-FIT технологија за апсорпција на пот

• Тесен и краток крој

• Состав на материјал: 76% полиестер, 24% еластин

• Боја: виолетова

• Шифра на артикл: DA0362-531

Карактеристика Вредност
Категорија Топ
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женската маица за тренинг Nike Dri-FIT Cropped Training Tank е елегантна и одлична за најтешките предизвици во салата.

Мекиот материјал од кој е направена е пријатен на вашата кожа додека тренирате.

Материјалот е исто така екстремно растеглив, така што ќе имате голема слобода на движење.

Краткиот крој ќе ви даде елегантен и женствен изглед.

Dri-FIT технологијата ја апсорбира потта од вашето тело и брзо ја суши, што значи дека ќе останете суви и фокусирани на тренингот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Swoosh лого на задната страна

• Dri-FIT технологија за апсорпција на пот

• Тесен и краток крој

• Состав на материјал: 76% полиестер, 24% еластин

• Боја: виолетова

• Шифра на артикл: DA0362-531

Карактеристика Вредност
Категорија Топ
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош