Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK RN DVN DF MILER SS EMBSS
M NK RN DVN DF MILER SS EMBSS
M NK RN DVN DF MILER SS EMBSS
M NK RN DVN DF MILER SS EMBSS
Код на производ:
(DA0451-010)
NIKE

M NK RN DVN DF MILER SS EMBSS

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M NK RN DVN DF MILER SS EMBSS е машка маица со кратки ракави за трчање, во која ќе уживате со секој изминат километар. Кројот е удобен со цел вашите движења да бидат послободни. Подетално

Nike M NK RN DVN DF MILER SS EMBSS е машка маица со кратки ракави за трчање, во која ќе уживате со секој изминат километар.

Кројот е удобен со цел вашите движења да бидат послободни.

Направена е од удобна полиестерска ткаенина.

Благодарение на технологијата Dri-FIT, ќе останете суви и фокусирани за време на тренингот.

Рефлексивните детали ве прават видливи ако трчате ноќе или во услови на слаба видливост.

Оваа машка маица е идеален сојузник во постигнувањето добри спортски резултати.

Спецификации:

• Машка маица за трчање

• Кратки ракави

• Dri-FIT технологија

• Рефлексивни детали

• Состав: 100% полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: DA0451-010

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M NK RN DVN DF MILER SS EMBSS е машка маица со кратки ракави за трчање, во која ќе уживате со секој изминат километар.

Кројот е удобен со цел вашите движења да бидат послободни.

Направена е од удобна полиестерска ткаенина.

Благодарение на технологијата Dri-FIT, ќе останете суви и фокусирани за време на тренингот.

Рефлексивните детали ве прават видливи ако трчате ноќе или во услови на слаба видливост.

Оваа машка маица е идеален сојузник во постигнувањето добри спортски резултати.

Спецификации:

• Машка маица за трчање

• Кратки ракави

• Dri-FIT технологија

• Рефлексивни детали

• Состав: 100% полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: DA0451-010

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DA0451-393
Nike M NK RN DVN DF MILER SS EMBSS е машка маица со кратки ракави за трчање, во која ќе...
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица CQ7951-446
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""