Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W TS TEAMSPORTS
W TS TEAMSPORTS
W TS TEAMSPORTS
W TS TEAMSPORTS
W TS TEAMSPORTS
W TS TEAMSPORTS
W TS TEAMSPORTS
W TS TEAMSPORTS
W TS TEAMSPORTS
W TS TEAMSPORTS
Женски тренерки
Код на производ:
(FI6696)
adidas

W TS TEAMSPORTS

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ПОПУСТ НА НОВАТА КОЛЕКЦИЈА КОЈ НЕ СЕ ПРОПУШТА

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
4.588 ДЕН
Моментална Цена
4.588 ДЕН
Цена со попуст
3.670 ДЕН
Заштеда: 918 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските тренерки adidas Tracksuit Teamsports ви го пружаат потребниот комфор по динамичен и напорен тренинг. Носете ги преку облека за вежбање за да постигнете изглед кој го истакнува вашиот атлетски стил. Подетално

Женските тренерки adidas Tracksuit Teamsports ви го пружаат потребниот комфор по динамичен и напорен тренинг. Носете ги преку облека за вежбање за да постигнете изглед кој го истакнува вашиот атлетски стил. Овие тренерки со прилагодлив тесен крој е изработен од мек материјал за вистинска удобност. Контрастните детали во боја и дискретното лого на adidas даваат модерен изглед на овие спортски тренерки.

Спецификации:

 • Прилагодлив дуксер со тесен крој

 • Странични џебови

 • Патент по целата должина

 • Еластична лента за појас

 • Материјал: 100% полиестер француски фротир

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: FI6696

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женските тренерки adidas Tracksuit Teamsports ви го пружаат потребниот комфор по динамичен и напорен тренинг. Носете ги преку облека за вежбање за да постигнете изглед кој го истакнува вашиот атлетски стил. Овие тренерки со прилагодлив тесен крој е изработен од мек материјал за вистинска удобност. Контрастните детали во боја и дискретното лого на adidas даваат модерен изглед на овие спортски тренерки.

Спецификации:

 • Прилагодлив дуксер со тесен крој

 • Странични џебови

 • Патент по целата должина

 • Еластична лента за појас

 • Материјал: 100% полиестер француски фротир

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: FI6696

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош