Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M CB HD
M CB HD
M CB HD
M CB HD
M CB HD
M CB HD
M CB HD
M CB HD
M CB HD
M CB HD
Машки дуксер
Код на производ:
(GV0252)
adidas

M CB HD

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ПОПУСТ НА НОВАТА КОЛЕКЦИЈА КОЈ НЕ СЕ ПРОПУШТА

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.541 ДЕН
Заштеда: 847 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
 adidas ESSENTIALS CB HOODIE е машки дуксер со капуљача што ви овозможува целодневен комфор. Дизајнот со познатите линии на ракавите и големото лого на adidas на предната страна ја истакнуваат вашата наклонетост кон омилениот бренд и спортскиот дух. Подетално

 adidas ESSENTIALS CB HOODIE е машки дуксер со капуљача што ви овозможува целодневен комфор. Дизајнот со познатите линии на ракавите и големото лого на adidas на предната страна ја истакнуваат вашата наклонетост кон омилениот бренд и спортскиот дух.

Мешавината од памук и полиестер обезбедува меко и пријатно чувство на кожата. Дуксерот е стандарден крој и нуди одлична заштита, а руното на ременот и на ракавите ќе спречи непотребни движења на материјалот.

Спецификации:

 • Состав: 70% памук, 30% полиестер

 • Перење во машина

 • Стандарден крој

 • Боја: темносина

 • Шифра на артикл: GV0252

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

 adidas ESSENTIALS CB HOODIE е машки дуксер со капуљача што ви овозможува целодневен комфор. Дизајнот со познатите линии на ракавите и големото лого на adidas на предната страна ја истакнуваат вашата наклонетост кон омилениот бренд и спортскиот дух.

Мешавината од памук и полиестер обезбедува меко и пријатно чувство на кожата. Дуксерот е стандарден крој и нуди одлична заштита, а руното на ременот и на ракавите ќе спречи непотребни движења на материјалот.

Спецификации:

 • Состав: 70% памук, 30% полиестер

 • Перење во машина

 • Стандарден крој

 • Боја: темносина

 • Шифра на артикл: GV0252

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош