Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M STREET Q1 PT
M STREET Q1 PT
M STREET Q1 PT
M STREET Q1 PT
M STREET Q1 PT
M STREET Q1 PT
M STREET Q1 PT
M STREET Q1 PT
M STREET Q1 PT
M STREET Q1 PT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(GL5694)
adidas

M STREET Q1 PT

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SPORTSWEAR TAPERED PANT е машка долна тренерка совршена за сите ваши спортски активности. Подетално

adidas SPORTSWEAR TAPERED PANT е машка долна тренерка совршена за сите ваши спортски активности.

Ова парче е направено од полиестер и ви дава чувство на удобност за време на вежбањето. Брендот adidas се грижи за животната средина со тоа што користи рециклиран полиестер. Стандардниот крој обезбедува непречена слобода на движење.

adidas ви гарантира најдобар можен квалитет.

Спецификации:

 • Состав: 100% полиестер

 • Перење во машина

 • Стандарден крој

 • Еластична половина

 • Странични џебови

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GL5694

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas SPORTSWEAR TAPERED PANT е машка долна тренерка совршена за сите ваши спортски активности.

Ова парче е направено од полиестер и ви дава чувство на удобност за време на вежбањето. Брендот adidas се грижи за животната средина со тоа што користи рециклиран полиестер. Стандардниот крој обезбедува непречена слобода на движење.

adidas ви гарантира најдобар можен квалитет.

Спецификации:

 • Состав: 100% полиестер

 • Перење во машина

 • Стандарден крој

 • Еластична половина

 • Странични џебови

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GL5694

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIALS PANTS е машка долна тренерка создадена за движење, но исто така и дов...
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIALS PANTS е машка долна тренерка создадена за движење, но исто така и дов...
2.788 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""