Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW AIR SYN FILL JKT SATN
W NSW AIR SYN FILL JKT SATN
W NSW AIR SYN FILL JKT SATN
W NSW AIR SYN FILL JKT SATN
Код на производ:
(BV2877-661)
NIKE

W NSW AIR SYN FILL JKT SATN

Претходна цена
9.990 ДЕН
Моментална Цена
9.990 ДЕН
Моментална Цена
9.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • KXS *
 • KS *
 • KM *
 • KL *
 • KXL *
 • K2XL *
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • S 83-90
 • M 90-97
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
KXS
KS
KM
KL
KXL
K2XL
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
KXS
KS
KM
KL
KXL
K2XL
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна CZ1463-010
Женската јакна Nike W NSW CORE SYN PARKA со капуљача ќе ви овозможи да заборавите на зи...
6.632 ДЕН
Заштеда 20%
8.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна BV2877-010
7.992 ДЕН
Заштеда 20%
9.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 804980-392
16.312 ДЕН
Заштеда 20%
20.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""