Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDB JUMPMAN FT PO HOODIE
JDB JUMPMAN FT PO HOODIE
JDB JUMPMAN FT PO HOODIE
JDB JUMPMAN FT PO HOODIE
JDB JUMPMAN FT PO HOODIE
JDB JUMPMAN FT PO HOODIE
JDB JUMPMAN FT PO HOODIE
JDB JUMPMAN FT PO HOODIE
Детски дуксер - за момчиња
Код на производ:
(95A294-023)
NIKE

JDB JUMPMAN FT PO HOODIE

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детскиот дуксер Nike JDB JUMPMAN FT PO HOODIE за момчиња е одличен за секоја прилика. Класичниот крој и привлечната боја го прават овој дуксер соодветен за комбинирање со секаква облека. Подетално

Детскиот дуксер Nike JDB JUMPMAN FT PO HOODIE за момчиња е одличен за секоја прилика.

Класичниот крој и привлечната боја го прават овој дуксер соодветен за комбинирање со секаква облека.

За посвежо време, има капуљача и голем џеб кој служи за чување ситници, за да можете да ги извршувате вашити активности без пречки.

Логото на Nike и Jumpman го изразува вашиот спортски дух и ви дава мотив за сите нови авантури.

Спецификации:

• Класичен крој

• Џеб

• Прилагодлива капуљача

• Еластични делови на ракавите и половината

• Боја: црна, бела

• Шифра на артикл: 95A294-023

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детскиот дуксер Nike JDB JUMPMAN FT PO HOODIE за момчиња е одличен за секоја прилика.

Класичниот крој и привлечната боја го прават овој дуксер соодветен за комбинирање со секаква облека.

За посвежо време, има капуљача и голем џеб кој служи за чување ситници, за да можете да ги извршувате вашити активности без пречки.

Логото на Nike и Jumpman го изразува вашиот спортски дух и ви дава мотив за сите нови авантури.

Спецификации:

• Класичен крој

• Џеб

• Прилагодлива капуљача

• Еластични делови на ракавите и половината

• Боја: црна, бела

• Шифра на артикл: 95A294-023

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 95A294-R78
Детскиот дуксер Nike JDB JUMPMAN FT PO HOODIE за момчиња е одличен за секоја прилика. К...
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 957968-GEH
Nike JORDAN JDP JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP е дуксер со капуљача за момчиња на возраст од...
2.093 ДЕН
Заштеда 30%
2.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 957968-023
Nike JORDAN JDP JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP е дуксер со капуљача за момчиња на возраст од...
1.943 ДЕН
Заштеда 35%
2.990 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""