Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B CB FL C PT
B CB FL C PT
B CB FL C PT
B CB FL C PT
B CB FL C PT
B CB FL C PT
B CB FL C PT
B CB FL C PT
Долен дел тренерки за момчиња - lifestyle
Код на производ:
(GN3979)
adidas

B CB FL C PT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот.Овие попусти не може да се комбинираат со попусти од други промоции. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална Цена
1.988 ДЕН
Моментална Цена
1.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 15-16g
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Adidas BOYS COLORBLOCK PANT се долен дел тренерки со мек, волнен комфор и спортски инспириран стил, во кој може да уживате во текот на целиот ден Подетално

Adidas BOYS COLORBLOCK PANT се долен дел тренерки со мек, волнен комфор и спортски инспириран стил, во кој може да уживате во текот на целиот ден.

Спецификации:

• Модел: стандарден крој

• Еластичен ремен за прилагодување

• Странични џебови

• Големо лого на adidas

• Препознатливите три линии

• Материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% руно од вискоза

• Боја: сина / бела

• Шифра на артикл: GN3979

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Adidas BOYS COLORBLOCK PANT се долен дел тренерки со мек, волнен комфор и спортски инспириран стил, во кој може да уживате во текот на целиот ден.

Спецификации:

• Модел: стандарден крој

• Еластичен ремен за прилагодување

• Странични џебови

• Големо лого на adidas

• Препознатливите три линии

• Материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% руно од вискоза

• Боја: сина / бела

• Шифра на артикл: GN3979

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош