Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W CB LEG
Женски хеланки
Код на производ:
(GR3975)
adidas

W CB LEG

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ПОПУСТ НА НОВАТА КОЛЕКЦИЈА КОЈ НЕ СЕ ПРОПУШТА

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Цена со попуст
1.510 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
аdidas ESSENTIALS LOGO COLORBLOCK LEGGINGS се женски хеланки кои можете да ги носите секој ден. Тие се дизајнирани со познатите линии на аdidas и со малото лого на страна за автентичен спортски изглед. Подетално

аdidas ESSENTIALS LOGO COLORBLOCK LEGGINGS се женски хеланки кои можете да ги носите секој ден.

Тие се дизајнирани со познатите линии на аdidas и со малото лого на страна за автентичен спортски изглед.

Висококвалитетната, еднобојна ткаенина ви дава пријатно и меко чувство на кожата и непречена слобода на движење.

Еластичната половина е удобна и спречува непотребни поместувања на материјалот.

 

Спецификации:

• Состав: 92% памук, 8% еластин

• Перење во машина

• Еластична половина

• Боја: црна, бела

• Шифра на артикл: GR3975

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

аdidas ESSENTIALS LOGO COLORBLOCK LEGGINGS се женски хеланки кои можете да ги носите секој ден.

Тие се дизајнирани со познатите линии на аdidas и со малото лого на страна за автентичен спортски изглед.

Висококвалитетната, еднобојна ткаенина ви дава пријатно и меко чувство на кожата и непречена слобода на движење.

Еластичната половина е удобна и спречува непотребни поместувања на материјалот.

 

Спецификации:

• Состав: 92% памук, 8% еластин

• Перење во машина

• Еластична половина

• Боја: црна, бела

• Шифра на артикл: GR3975

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Без разлика дали планирате да тренирате или сакате само удобна спортска облека што изгл...
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Без разлика дали планирате да тренирате или сакате само удобна спортска облека што изгл...
1.788 ДЕН
Помош