Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DRY TOP SL CROSSOVER BB
M NK DRY TOP SL CROSSOVER BB
M NK DRY TOP SL CROSSOVER BB
M NK DRY TOP SL CROSSOVER BB
Машка маица
Код на производ:
(BV9387-010)
NIKE

M NK DRY TOP SL CROSSOVER BB

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT MEN’S BASKETBALL TOP е машка маица без ракави, совршена за секој што сака рекреативно да игра кошарка. Подетално

Nike Dri-FIT MEN’S BASKETBALL TOP е машка маица без ракави, совршена за секој што сака рекреативно да игра кошарка.

Лесна е и удобна и ви овозможува целосна слобода на движење при шутирање кошеви. Технологијата на материјалот Dri-FIT спречува задржување на влагата за целосен комфор. Големото лого на Swoosh во контрастна боја ја истакнува вашата припадност кон брендот Nike.

Спецификации:

· Состав: 100% полиестер

· Стандарден крој

· Боја: црна

· Шифра на артикл: BV9387-010

Карактеристика Вредност
Категорија Маица без ракави
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Dri-FIT MEN’S BASKETBALL TOP е машка маица без ракави, совршена за секој што сака рекреативно да игра кошарка.

Лесна е и удобна и ви овозможува целосна слобода на движење при шутирање кошеви. Технологијата на материјалот Dri-FIT спречува задржување на влагата за целосен комфор. Големото лого на Swoosh во контрастна боја ја истакнува вашата припадност кон брендот Nike.

Спецификации:

· Состав: 100% полиестер

· Стандарден крој

· Боја: црна

· Шифра на артикл: BV9387-010

Карактеристика Вредност
Категорија Маица без ракави
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош