Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NSW TEE JDI SWOOSH
B NSW TEE JDI SWOOSH
B NSW TEE JDI SWOOSH
B NSW TEE JDI SWOOSH
B NSW TEE JDI SWOOSH
B NSW TEE JDI SWOOSH
B NSW TEE JDI SWOOSH
B NSW TEE JDI SWOOSH
B NSW TEE JDI SWOOSH
B NSW TEE JDI SWOOSH
Машка поло маица
Код на производ:
(AR5249-100)
NIKE

B NSW TEE JDI SWOOSH

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • XXL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката поло маица Nike Sportswear е инспирирана од традиционалниот дизајн. Оваа маица е изработена од најфин памук. Кројот ѝ дава елегантен и сериозен изглед. Подетално

Машката поло маица Nike Sportswear е инспирирана од традиционалниот дизајн.

Оваа маица е изработена од најфин памук. Кројот ѝ дава елегантен и сериозен изглед.

Идеална е за секакви прилики.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, бела
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Шифра на артикл: CJ4465-010
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS
S
M
L
XL
XXL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машката поло маица Nike Sportswear е инспирирана од традиционалниот дизајн.

Оваа маица е изработена од најфин памук. Кројот ѝ дава елегантен и сериозен изглед.

Идеална е за секакви прилики.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, бела
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Шифра на артикл: CJ4465-010
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS
S
M
L
XL
XXL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош