Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NSW CORE TRK ST PLY FTRA NFS
B NSW CORE TRK ST PLY FTRA NFS
B NSW CORE TRK ST PLY FTRA NFS
B NSW CORE TRK ST PLY FTRA NFS
B NSW CORE TRK ST PLY FTRA NFS
B NSW CORE TRK ST PLY FTRA NFS
Детски тренерки
Код на производ:
(CV9335-410)
NIKE

B NSW CORE TRK ST PLY FTRA NFS

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SPORTSWEAR TRACKSUIT се тренерки за момчиња. Многу се пријатни и топли. Веќе препознатливиот дизајн на Nike SPORTSEWEAR е инспириран од спортот и привлечен изглед. Подетално

Nike SPORTSWEAR TRACKSUIT се тренерки за момчиња.

Многу се пријатни и топли.

Веќе препознатливиот дизајн на Nike SPORTSEWEAR е инспириран од спортот и привлечен изглед.

Долниот дел тренерки се изработени од плетена ткаенина, што дава чувство на топлина и удобност.

Еластичниот појас околу половината се прилагодува на телото на детето, а ластикот на ногавиците спречува непотребни поместувања на материјалот.

Страничните џебови се практични за чување ситници.

Овие тренерки се одличен избор за секое дете.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% полиестер

 • Машина за перење е дозволена

 • Прикажана боја: Сина

 • Шифра на артикл: CV9335-410

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike SPORTSWEAR TRACKSUIT се тренерки за момчиња.

Многу се пријатни и топли.

Веќе препознатливиот дизајн на Nike SPORTSEWEAR е инспириран од спортот и привлечен изглед.

Долниот дел тренерки се изработени од плетена ткаенина, што дава чувство на топлина и удобност.

Еластичниот појас околу половината се прилагодува на телото на детето, а ластикот на ногавиците спречува непотребни поместувања на материјалот.

Страничните џебови се практични за чување ситници.

Овие тренерки се одличен избор за секое дете.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% полиестер

 • Машина за перење е дозволена

 • Прикажана боја: Сина

 • Шифра на артикл: CV9335-410

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 86G796-K25
Nike NKN NSW NIKE TRICOT SET се детски тренерки за момчиња кои овозможуваат целодневен ...
2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Помош