Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DRY SHORT 5.0 AOP CAMO
M NK DRY SHORT 5.0 AOP CAMO
M NK DRY SHORT 5.0 AOP CAMO
M NK DRY SHORT 5.0 AOP CAMO
M NK DRY SHORT 5.0 AOP CAMO
M NK DRY SHORT 5.0 AOP CAMO
M NK DRY SHORT 5.0 AOP CAMO
M NK DRY SHORT 5.0 AOP CAMO
Машки шорцеви
Код на производ:
(CU4038-010)
NIKE

M NK DRY SHORT 5.0 AOP CAMO

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките шорцеви Nike Dri-FIT ви овозможуваат удобност додека се загревате и во текот на целиот тренинг. Овој модел е направен од 100% рециклирана полиестерска ткаенина.Технологијата на апсорпција на пот Dri-FIT ви помага да останете суви. Подетално

Машките шорцеви Nike Dri-FIT ви овозможуваат удобност додека се загревате и во текот на целиот тренинг. Овој модел е направен од 100% рециклирана полиестерска ткаенина.Технологијата на апсорпција на пот Dri-FIT ви помага да останете суви.

Спецификации:

 • Стандарден крој
 • Џебови обложени со мрежа
 • Еластична лента на појасот
 • 100% рециклиран полиестер
 • Боја: црна, сива
 • Шифра на артикл: CU4038-010
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките шорцеви Nike Dri-FIT ви овозможуваат удобност додека се загревате и во текот на целиот тренинг. Овој модел е направен од 100% рециклирана полиестерска ткаенина.Технологијата на апсорпција на пот Dri-FIT ви помага да останете суви.

Спецификации:

 • Стандарден крој
 • Џебови обложени со мрежа
 • Еластична лента на појасот
 • 100% рециклиран полиестер
 • Боја: црна, сива
 • Шифра на артикл: CU4038-010
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви CW6107-011
Шорцевите Nike Dri-FIT Academy нема да дозволат потта да ве спречи и да го пренасочи фо...
1.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""