Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK FLEX STRIDE SHORT 5IN BF
M NK FLEX STRIDE SHORT 5IN BF
M NK FLEX STRIDE SHORT 5IN BF
M NK FLEX STRIDE SHORT 5IN BF
M NK FLEX STRIDE SHORT 5IN BF
M NK FLEX STRIDE SHORT 5IN BF
M NK FLEX STRIDE SHORT 5IN BF
M NK FLEX STRIDE SHORT 5IN BF
M NK FLEX STRIDE SHORT 5IN BF
M NK FLEX STRIDE SHORT 5IN BF
Машки шорцеви
Код на производ:
(CJ5453-010)
NIKE

M NK FLEX STRIDE SHORT 5IN BF

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките шорцеви Nike Flex Stride Shorts се изработени од лесна ткаенина со подобрена циркулација на воздух во области каде има поголемо потење. Нивната мека кратка постава ви обезбедува безбедна поддршка онаму каде што ви е најпотребно. Подетално

Машките шорцеви Nike Flex Stride Shorts се изработени од лесна ткаенина со подобрена циркулација на воздух во области каде има поголемо потење.

Нивната мека кратка постава ви обезбедува безбедна поддршка онаму каде што ви е најпотребно.

Практичните џебови складираат мали предмети кога трчате, како клучеви или картички.

Овој производ е направен од најмалку 50% рециклиран полиестер.

Dri-Fit технологијата го одржува телото суво.

Материјалот Nike Flex се растегнува и се прилагодува на вашето тело додека сте во движење.

Спецификации:

 • Стандарден крој
 • Рефлексивни елементи и знак Swoosh
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: CJ5453-010
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките шорцеви Nike Flex Stride Shorts се изработени од лесна ткаенина со подобрена циркулација на воздух во области каде има поголемо потење.

Нивната мека кратка постава ви обезбедува безбедна поддршка онаму каде што ви е најпотребно.

Практичните џебови складираат мали предмети кога трчате, како клучеви или картички.

Овој производ е направен од најмалку 50% рециклиран полиестер.

Dri-Fit технологијата го одржува телото суво.

Материјалот Nike Flex се растегнува и се прилагодува на вашето тело додека сте во движење.

Спецификации:

 • Стандарден крој
 • Рефлексивни елементи и знак Swoosh
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: CJ5453-010
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош