Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW SWOOSH JKT WVN
M NSW SWOOSH JKT WVN
M NSW SWOOSH JKT WVN
M NSW SWOOSH JKT WVN
M NSW SWOOSH JKT WVN
M NSW SWOOSH JKT WVN
M NSW SWOOSH JKT WVN
M NSW SWOOSH JKT WVN
M NSW SWOOSH JKT WVN
M NSW SWOOSH JKT WVN
M NSW SWOOSH JKT WVN
M NSW SWOOSH JKT WVN
Машка јакна
Код на производ:
(CU3885-010)
NIKE

M NSW SWOOSH JKT WVN

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална Цена
6.790 ДЕН
Цена со попуст
5.432 ДЕН
Заштеда: 1.358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Swoosh Woven Men's Jacket е машка јакна со капуљача што ќе ве заштити од студено, ветровито и дождливо време. Оваа јакна е дизајнирана со цел да ги стави функционалноста и стилот во преден план. Подетално

Nike Sportswear Swoosh Woven Men's Jacket е машка јакна со капуљача што ќе ве заштити од студено, ветровито и дождливо време.

Оваа јакна е дизајнирана со цел да ги стави функционалноста и стилот во преден план.

Широкиот крој на оваа јакна ви овозможува да носите онолку слоеви колку што сакате под неа.

Двојното лого Swoosh на градите и буквите „SWOOSH“ на десниот ракав им даваат на сите до знаење дека сте фанови на спортскиот стил.

Пространата капуљача ви нуди дополнителна заштита од дожд и ветер.

Уживајте во карактеристичниот дизајн и совршената удобност на спортската облека на Nike.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Преден џеб со патент

 • Прилагодлива капуљача

 • Двојно лого Swoosh на градите

 • Состав на материјал: 100% најлон

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CU3885-010

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88-96
XL 112-124
XS 88
M 96-104
L 104-114
2XL 124-136
3XL 136-148

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Swoosh Woven Men's Jacket е машка јакна со капуљача што ќе ве заштити од студено, ветровито и дождливо време.

Оваа јакна е дизајнирана со цел да ги стави функционалноста и стилот во преден план.

Широкиот крој на оваа јакна ви овозможува да носите онолку слоеви колку што сакате под неа.

Двојното лого Swoosh на градите и буквите „SWOOSH“ на десниот ракав им даваат на сите до знаење дека сте фанови на спортскиот стил.

Пространата капуљача ви нуди дополнителна заштита од дожд и ветер.

Уживајте во карактеристичниот дизајн и совршената удобност на спортската облека на Nike.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Преден џеб со патент

 • Прилагодлива капуљача

 • Двојно лого Swoosh на градите

 • Состав на материјал: 100% најлон

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CU3885-010

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88-96
XL 112-124
XS 88
M 96-104
L 104-114
2XL 124-136
3XL 136-148

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Јакна CU4404-410
Nike Sportswear Down-Fill Windrunner е машка јакна која нуди одлична заштита во зимскит...
8.603 ДЕН
Заштеда 30%
12.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна AR2191-104
3.843 ДЕН
Заштеда 30%
5.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна AR2191-010
Nike Sportswear Windrunner е машка јакна - ветровка, која овозможува заштита од ветер. ...
4.392 ДЕН
Заштеда 20%
5.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""