Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G NK TROPHY BIKE SHORT 9IN
G NK TROPHY BIKE SHORT 9IN
G NK TROPHY BIKE SHORT 9IN
G NK TROPHY BIKE SHORT 9IN
G NK TROPHY BIKE SHORT 9IN
G NK TROPHY BIKE SHORT 9IN
G NK TROPHY BIKE SHORT 9IN
G NK TROPHY BIKE SHORT 9IN
G NK TROPHY BIKE SHORT 9IN
G NK TROPHY BIKE SHORT 9IN
G NK TROPHY BIKE SHORT 9IN
G NK TROPHY BIKE SHORT 9IN
Детски бициклистички шорцеви
Код на производ:
(CJ7562-010)
NIKE

G NK TROPHY BIKE SHORT 9IN

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските бициклистички шорцеви Nike Trophy Bike Shorts се меки и растегливи со технологијата Dri-FIT за да останете суви и да се чувствувате пријатно. Подетално

Детските бициклистички шорцеви Nike Trophy Bike Shorts се меки и растегливи со технологијата Dri-FIT за да останете суви и да се чувствувате пријатно.

Тие имаат мрежа од страната и еластичен појас на струкот за поголема удобност.

Спецификации:

 • Состав: 82-83% полиестер, 17-18% еластин

 • Dri-Fit технологија

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CJ7562-010

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детските бициклистички шорцеви Nike Trophy Bike Shorts се меки и растегливи со технологијата Dri-FIT за да останете суви и да се чувствувате пријатно.

Тие имаат мрежа од страната и еластичен појас на струкот за поголема удобност.

Спецификации:

 • Состав: 82-83% полиестер, 17-18% еластин

 • Dri-Fit технологија

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CJ7562-010

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош