Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LILLIE JR
Јакна
Код на производ:
(6 50048 512 I-990)
ICEPEAK

LILLIE JR

Претходна цена
6.490 ДЕН
Моментална Цена
6.490 ДЕН
Цена со попуст
5.192 ДЕН
Заштеда: 1.298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 104
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 116
 • 122 *
 • 128 128
 • 134 *
 • 140 140
 • 146 *
 • 152 152
 • 158 *
 • 164 164
 • 170 *
 • 176 176
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Оваа јакна за девојчина на ICEPEAK овозможува комфор и удобност, но пред сѐ одлично грее и пружа топлина при престој и активности во природа. Подетално

Оваа јакна за девојчина на ICEPEAK овозможува комфор и удобност, но пред сѐ одлично грее и пружа топлина при престој и активности во природа. Има капуљача за дополнителна заштита од ладните временски услови и се закопчува со патент.

 

Спецификации:

 • Јакна

 • За тинејџери

 • Lifestyle

 • Капуљача

 • Закопчување со патент

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд ICEPEAK
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
104 104
116 116
128 128
140 140
152 152
164 164
176 176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Оваа јакна за девојчина на ICEPEAK овозможува комфор и удобност, но пред сѐ одлично грее и пружа топлина при престој и активности во природа. Има капуљача за дополнителна заштита од ладните временски услови и се закопчува со патент.

 

Спецификации:

 • Јакна

 • За тинејџери

 • Lifestyle

 • Капуљача

 • Закопчување со патент

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд ICEPEAK
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
104 104
116 116
128 128
140 140
152 152
164 164
176 176

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""