Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ACTIVE WINTER PARKA
ACTIVE WINTER PARKA
ACTIVE WINTER PARKA
ACTIVE WINTER PARKA
Код на производ:
(53171-990)
HELLY HANSEN

ACTIVE WINTER PARKA

Претходна цена
17.290 ДЕН
Моментална Цена
17.290 ДЕН
Цена со попуст
12.968 ДЕН
Заштеда: 4.322 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 *
 • 5 *
 • 6 *
 • 7 *
 • 8 *
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • 13 *
 • 14 *
 • XS *
 • S S
 • M *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд HELLY HANSEN
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд HELLY HANSEN
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 53442-980
4.493 ДЕН
Заштеда 25%
5.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 53452-597
5.618 ДЕН
Заштеда 25%
7.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 53150-111
11.018 ДЕН
Заштеда 25%
14.690 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""