Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK RUN STRIPE WOVEN JKT
M NK RUN STRIPE WOVEN JKT
M NK RUN STRIPE WOVEN JKT
M NK RUN STRIPE WOVEN JKT
M NK RUN STRIPE WOVEN JKT
M NK RUN STRIPE WOVEN JKT
M NK RUN STRIPE WOVEN JKT
M NK RUN STRIPE WOVEN JKT
M NK RUN STRIPE WOVEN JKT
M NK RUN STRIPE WOVEN JKT
M NK RUN STRIPE WOVEN JKT
M NK RUN STRIPE WOVEN JKT
M NK RUN STRIPE WOVEN JKT
M NK RUN STRIPE WOVEN JKT
Машка јакна
Код на производ:
(CU5353-010)
NIKE

M NK RUN STRIPE WOVEN JKT

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.373 ДЕН
Заштеда: 1.017 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Run Stripe Men's Woven Running Jacket е машка јакна дизајнирана да ве згрее додека спортувате или сте во движење. Таа е исклучително лесна и овозможува целосна подвижност. Подетално

Nike Run Stripe Men's Woven Running Jacket е машка јакна дизајнирана да ве згрее додека спортувате или сте во движење.

Таа е исклучително лесна и овозможува целосна подвижност.

Копчањето со патент по целата должина овозможува лесно да ја соблечете и да ја облечете оваа јакна.

Пространата капуљача ве штити од лоши временски услови, па ни дожд, ни ветер нема да ве спречи да спортувате надвор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна
 • Капуљача
 • Целосно копчање со патент
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Шифра на артикл: CU5353-010
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88-96
XL 112-124
XS 88
M 96-104
L 104-114
2XL 124-136
3XL 136-148

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Run Stripe Men's Woven Running Jacket е машка јакна дизајнирана да ве згрее додека спортувате или сте во движење.

Таа е исклучително лесна и овозможува целосна подвижност.

Копчањето со патент по целата должина овозможува лесно да ја соблечете и да ја облечете оваа јакна.

Пространата капуљача ве штити од лоши временски услови, па ни дожд, ни ветер нема да ве спречи да спортувате надвор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна
 • Капуљача
 • Целосно копчање со патент
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Шифра на артикл: CU5353-010
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88-96
XL 112-124
XS 88
M 96-104
L 104-114
2XL 124-136
3XL 136-148

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна CQ7961-010
5.313 ДЕН
Заштеда 30%
7.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна CJ5820-521
5.543 ДЕН
Заштеда 25%
7.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""