Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BOOMSTAR PLACEMENT FLYBACK
BOOMSTAR PLACEMENT FLYBACK
BOOMSTAR PLACEMENT FLYBACK
BOOMSTAR PLACEMENT FLYBACK
Код на производ:
(8-12385B344)
SPEEDO

BOOMSTAR PLACEMENT FLYBACK

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.323 ДЕН
Заштеда: 567 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5-6 *
 • 7-8 *
 • 9-10 *
 • 16 *
 • 6 *
 • 8 *
 • 10 *
 • 12 *
 • 14 *
 • 1112 *
 • 1314 *
 • 1516 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - едноделен
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - едноделен
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""