Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PM SL TANK
Маица за кошарка
Код на производ:
(DT2921)
adidas

PM SL TANK

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална Цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.350 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Pro Madness SL Tank Basketball маицата е изработена од издржлива ткаенина која не задржува влага за да бидете суви во текот на целиот тренинг. Подетално

Pro Madness SL Tank Basketball маицата е изработена од издржлива ткаенина која не задржува влага за да бидете суви во текот на целиот тренинг.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Материјал: 100% полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: DT2921
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Pro Madness SL Tank Basketball маицата е изработена од издржлива ткаенина која не задржува влага за да бидете суви во текот на целиот тренинг.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Материјал: 100% полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: DT2921
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GE4128
adidas DAME DUALITY LOGO TEE е машка маица за секој ден дизајнирана во класичен спортск...
1.322 ДЕН
Заштеда 30%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GE4479
Како што знае секој љубител на кошарката, клучот за постигнување кошеви е шансата за сл...
1.042 ДЕН
Заштеда 30%
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GE4111
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""