Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YK J PADDING
YK J PADDING
YK J PADDING
YK J PADDING
YK J PADDING
YK J PADDING
YK J PADDING
YK J PADDING
YK J PADDING
YK J PADDING
Детска јакна
Код на производ:
(GM5611)
adidas

YK J PADDING

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална Цена
4.288 ДЕН
Цена со попуст
3.002 ДЕН
Заштеда: 1.286 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 *
 • 134 *
 • 140 *
 • 146 *
 • 152 *
 • 158 *
 • 164 *
 • 170 *
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Лошите временски услови и ветерот не претставуваат никаков проблем со оваа јакна. Топлото полнење YK J PADDING на детските adidas јакни, ребрестите манжетни и патентот по целата должина ќе ја задржат топлината. Подетално

Лошите временски услови и ветерот не претставуваат никаков проблем со оваа јакна. Топлото полнење YK J PADDING на детските adidas јакни, ребрестите манжетни и патентот по целата должина ќе ја задржат топлината.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Боја: розова, виолетова / pink, purple

 • Шифра на артикл: GM5611

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Лошите временски услови и ветерот не претставуваат никаков проблем со оваа јакна. Топлото полнење YK J PADDING на детските adidas јакни, ребрестите манжетни и патентот по целата должина ќе ја задржат топлината.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Боја: розова, виолетова / pink, purple

 • Шифра на артикл: GM5611

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна GG3718
Лошото време и ветерот веќе не се проблем. Оваа adidas јакна за момчиња е направена за ...
3.002 ДЕН
Заштеда 30%
4.288 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""