Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ARILIA
Код на производ:
(33547-203)
KILLTEC

ARILIA

Претходна цена
10.690 ДЕН
Моментална Цена
10.690 ДЕН
Цена со попуст
7.483 ДЕН
Заштеда: 3.207 ДЕН
Извести ме за попуст
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Скијање
Бренд KILLTEC
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36 36
38 38
40 40
42 42

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Скијање
Бренд KILLTEC
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36 36
38 38
40 40
42 42

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 33551-200
8.323 ДЕН
Заштеда 30%
11.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 32265-000-00101
8.243 ДЕН
Заштеда 25%
10.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 30446-000-00485
5.634 ДЕН
Заштеда 40%
9.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""