Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW CORE SYN PARKA
W NSW CORE SYN PARKA
W NSW CORE SYN PARKA
W NSW CORE SYN PARKA
W NSW CORE SYN PARKA
W NSW CORE SYN PARKA
W NSW CORE SYN PARKA
W NSW CORE SYN PARKA
W NSW CORE SYN PARKA
W NSW CORE SYN PARKA
Женски јакна
Код на производ:
(CZ1463-010)
NIKE

W NSW CORE SYN PARKA

Претходна цена
8.290 ДЕН
Моментална Цена
8.290 ДЕН
Цена со попуст
6.632 ДЕН
Заштеда: 1.658 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската јакна Nike W NSW CORE SYN PARKA со капуљача ќе ви овозможи да заборавите на зимата. Кројот е долг и има голема капуљача. Подетално

Женската јакна Nike W NSW CORE SYN PARKA со капуљача ќе ви овозможи да заборавите на зимата.

Кројот е долг и има голема капуљача.

Направена е од најмалку 50% рециклиран материјал за да учествуваме во зачувувањето на животната средина.

Синтетичката изолација нуди максимална топлина, додека јакната е исклучително лесна.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна
 • Долга јакна
 • Странични џебови
 • Капуљача
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Шифра на артикл: CZ1463-010
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женската јакна Nike W NSW CORE SYN PARKA со капуљача ќе ви овозможи да заборавите на зимата.

Кројот е долг и има голема капуљача.

Направена е од најмалку 50% рециклиран материјал за да учествуваме во зачувувањето на животната средина.

Синтетичката изолација нуди максимална топлина, додека јакната е исклучително лесна.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна
 • Долга јакна
 • Странични џебови
 • Капуљача
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Шифра на артикл: CZ1463-010
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна BV2877-010
7.992 ДЕН
Заштеда 20%
9.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна BV3939-101
NIKE W NSW WR JKT FEM JKT е женски дуксер со капуљача. Тој е многу удобен и ќе ви овозм...
5.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""