Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
M NSW MODERN HOODIE FZ FLC
Машки дуксер
Код на производ:
(CU4455-010)
NIKE

M NSW MODERN HOODIE FZ FLC

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална Цена
5.090 ДЕН
Моментална Цена
5.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е машки дуксер кој комбинира класичен спортски стил со модерни технологии на производство. Овој дуксер дава чувство на удобност поради двојната плетена ткаенина од која е направен. Подетално

Nike Sportswear е машки дуксер кој комбинира класичен спортски стил со модерни технологии на производство.

Овој дуксер дава чувство на удобност поради двојната плетена ткаенина од која е направен.

Материјалот со висока содржина на памук во неговиот состав обезбедува совршено чувство на удобност при контакт со кожата.

Овој дуксер создава чувство на опуштеност и мекост.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Стандарден крој

 • Перење во машина е дозволено

 • Големина: XS - 4XL

 • Материјал: 71% памук, 29% полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CU4455-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear е машки дуксер кој комбинира класичен спортски стил со модерни технологии на производство.

Овој дуксер дава чувство на удобност поради двојната плетена ткаенина од која е направен.

Материјалот со висока содржина на памук во неговиот состав обезбедува совршено чувство на удобност при контакт со кожата.

Овој дуксер создава чувство на опуштеност и мекост.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Стандарден крој

 • Перење во машина е дозволено

 • Големина: XS - 4XL

 • Материјал: 71% памук, 29% полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CU4455-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер BV2973-383
Nike Sportswear Club Fleece е дуксер за мажи со капуљача кој ви нуди мекост и удобност ...
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CU4489-380
Nike Sportswear Tech Fleece Men's Full-Zip Hoodie е машки дуксер со капуљача што ов...
7.590 ДЕН
Помош