Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NSW NIKE AIR PANT
B NSW NIKE AIR PANT
B NSW NIKE AIR PANT
B NSW NIKE AIR PANT
Долен дел тренерки
Код на производ:
(CU9205-010)
NIKE

B NSW NIKE AIR PANT

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike AIR PANTS PANTS е долен дел тренерки за момчиња. Современиот дизајн носи атрактивен изглед. Подетално

Nike AIR PANTS PANTS е долен дел тренерки за момчиња.

Современиот дизајн носи атрактивен изглед.

Направен е од мек памук и полиестер.

Врвките на ногавиците и ременот околу половината спречуваат непотребни движења на материјалот.

Џебот со патент е практичен за чување ситници.

Брендирањето на Nike Air ќе ве воодушеви сите.

Оваа тренерка е одличен избор за сите деца кои ја сакаат приказната на Nike Air.

На најмалите ќе им биде пријатно во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Машина за перење е дозволена
 • Прикажана боја: црна / сива / бела
 • Шифра на артикл: CU9205-010
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike AIR PANTS PANTS е долен дел тренерки за момчиња.

Современиот дизајн носи атрактивен изглед.

Направен е од мек памук и полиестер.

Врвките на ногавиците и ременот околу половината спречуваат непотребни движења на материјалот.

Џебот со патент е практичен за чување ситници.

Брендирањето на Nike Air ќе ве воодушеви сите.

Оваа тренерка е одличен избор за сите деца кои ја сакаат приказната на Nike Air.

На најмалите ќе им биде пријатно во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Машина за перење е дозволена
 • Прикажана боја: црна / сива / бела
 • Шифра на артикл: CU9205-010
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike CARGO PANTS се долен дел тренерки за момчиња. Современиот дизајн совршено ја следи...
2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Подгответе се за студените денови со долниот дел тренерки Nike Sportswear Winterized. Н...
1.568 ДЕН
Заштеда 25%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""